در قسمت اول و دوم آمار هایی به درد بخور و مفید در مورد اینستاگرام را مشاهده کردید. با ادامه آمار ها در قسمت سوم با ما همراه باشید.

آمار اینستاگرام

کاربران کریس رونالدو و بیانسه را دوست دارند ولی نه به اندازه سلنا گومز

 

در حال حاضر با توجه به آمار واقعی در اینستاگرام مشهورترین فرد سلنا گومز است که سرنوشت خوبی را در پاییز سال ۲۰۱۷ ایجاد کرده است. همچنین بیانسه با داشتن پستی با رکورد ۱۱٫۲ میلیون لایک در جایگاه نخست لایک ها قرار دارد.

وقتی مشهورترین برندها در اینستاگرم حضور دارند جای تعجب نیست که National Geographic با داشتن ۸۵ میلیون فالوور زیباترین عکس‎ها را از نقاط مختلف جهان به اشتراک می‎گذارد.

کفش، فوتبال، فضا و لباس زیر دارای فهرست مارک های پیشرو در اینستاگرام هستند.

 

۲۵ میلیون پروفایل کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد

 

بازاریابان به سرعت در حال افزایش و جذب فالوور از اینستاگرم برای ترویج همه چیز از خودشان هستند. آخرین آمار داخلی اینستاگرام نشان می دهد ۲۵ میلیون کسب و کار دارای پروفایل کسب و کار در برنامه هستند و بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر هر روز حداقل یک پروفایل کسب و کار را بازدید می کنند.
جالب است بدانید eMarketer متوجه شد که ۹۶ درصد از مارک های مد، از اینستاگرم استفاده می کنند.

 

۸۰ درصد از کاربران بیزنس‎ها را دنبال می‎کنند

 

کاربران اینستاگرام به کسب و کارهای کوچک و بزرگ علاه نشان می‎دهند. هشتاد درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک کسب و کار را دنبال می کنند.

 

برندهای برتر ۴٫۹ بار در هفته پست می‎گذارند

 

یک مطالعه به نام Forrester در سال ۲۰۱۶ روی ۵۰ برند معروف انجام شد و آنها دریافتند که میانگین پیروان اینستاگرام برای یک نام تجاری برتر بیش از یک میلیون است – تقریبا پنج برابر بیشتر از سال ۲۰۱۵٫ مارک های برتر ۴٫۹ بار محتوای با کیفیت را در هفته به اشتراک می‎گذارند.

۶۰ درصد کاربران کالایی جدید در اینستاگرام پیدا می‎کنند

 

اینستاگرام دریافت که ۶۰ درصد از مردم خدمات یا کالای جدید در اینستاگرام پیدا می‎کنند. شرکت های B2C از طریق روش های خلاقانه محصولات خود را به مردم در اینستاگرام معرفی می‎کنند.

۷۰ دردصد از کاربران با موبایل خود خرید می‎کنند

 

یک بررسی جهانی جهانی نشان داد که بیش از یک سوم از کاربران اینستاگرام چیزی را با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود خریداری کرده اند. این یک خبر خوب برای کسانی که میخواهند از اینستاگرام برای فروش بیشتر استفاده کنند، است.

پست‎های هشتگ دار ۱۲٫۶ درصد بیشتر دیده می‎شوند

 

در واقع، طبق یک مطالعه ساده و اندازه گیری شده، پست هایی با حداقل یک هشتگ ۱۲٫۶ درصد بیشتر در تعامل با دیگران قرار می‎گیرند. دلیل این موضوع این است که از هر ۱۰ هشتگ ۷ عدد آن برند و معروف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *