در قسمت اول مجموعه‎ای از آمار های مفید در مورد کاربران اینستاگرام را مشاهده کردید. در قسمت دوم این مطلب قصد داریم آمار هایی مهم در مورد استفاده از اینستاگرام را برایتان شرح دهیم.

 

آمار: اکثر کاربران اینستاگرام جیب‎های پر پولی دارند

در نظرسنجی Pew مشخص شد که:

۳۲  درصد از کاربران اینستاگرام بین ۳۰۰۰۰ دلار تا ۴۹٫۹۹۹ دلار درآمد دارند.
۳۲  درصد از کاربران اینستاگرام بین ۵۰۰۰۰ تا ۷۴۹۹۹ دلار درآمد دارند.
۳۱  درصد از کاربران اینستاگرام ۷۵۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند.

مردم در اینستاگرام زمان زیادی را صرف می کنند

 

به گفته اینستاگرام ، استوری‎ها به افزایش میزان زمان صرف شده در این برنامه منجر شده است. کاربران زیر ۲۵ سال روزانه بیش از ۳۲ دقیقه در این پلتفرم زمان صرف می کنند، در حالی که افراد بالای ۲۵ سال روزانه بیش از ۲۴ دقیقه زمان صرف می کنند.

کاربران روزانه ۴٫۲ میلیارد لایک می‎کنند

 

بعضی ها می گویند اینستاگرام شادترین مکان در اینترنت است و این موضوع در تعداد علاقمندان منعکس شده است. طبق اعلام اینستاگرام در سال ۲۰۱۶، کاربران هر روز ۴٫۲ میلیارد پست را لایک می‎کنند و این اعلام مربوط به زمانی بود که تعداد کاربران تنها ۵۰۰ میلیون نفر بود.

کاربران اینستاگرام روزانه ۹۵ میلیون پست به اشتراک می‎گذارند

 

کاربران به طور متوسط ۹۵ میلیون عکس و ویدیو را در روز به اشتراک می گذارند. با افزایش مداوم کاربران، این تعداد در سال های آینده رشد خوبی خواهد داشت.

برندها هم استوری به اشراک می‎گذارند

 

برندهای تجاری هم نیز از استوری ها به خوبی استفاده می کنند. اینستاگرام گزارش داد که در یک ماه بیش از ۵۰ درصد از شرکت های بزرگ استوری منتشر کرده‎اند. یک سوم از استوری ها در اینستاگرام توسط شرکت ها ایجاد شده اند.

 

ویدیوها در اینستاگرام

 

ویدیوها در اینستاگرام در حال افزایش است

 

پست های ویدئویی اینستاگرام در زمان عرضه این ویژگی در سال ۲۰۱۳، پنج میلیون ویدیو بود که در ۲۴ ساعت اول آپلود شده بود. محبوبیت آن از سال گذشته افزایش چشمگیری یافته است.
اینستاگرام می گوید: تعداد کاربرانی که وقت صرف تماشای ویدیو می‎کنند بیش از ۸۰ درصد در سال گذشته افزایش یافته است و تعداد فیلم هایی که هر روز تولید می شود، چهار برابر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *