اینستاگرام جدیدا فیلترهای صورت را اضافه کرده است. این ویژگی یکی از ویژگی‎های کپی شده از اسنپ چت است. اجرا و ایده پشت آن تقریبا مشابه همان چیزی است که در اسنپ چت وجود دارد.

فیلتر صورت اینستاگرام فقط با دوربین جلو کار می‎کند ولی می‎توانید هم در عکس و هم در فیلم از آن استفاده کنید.
شما می‎توانید پس از استفاده از این ویژگی، عکس یا فیلمتان را در استوری به اشتراک بگذارید یا آن را در گالری موبایل‎تان ذخیره کنید. اضافه کردن فیلترهای صورت به عکس‎هایی که از قبل در گالری‎تان ذخیره کرده‎‏اید، امکان پذیر نیست.

فیلتر صورت اینستاگرام به صورت زنده به عکس و فیلم ها با استفاده از هوش مصنوعی اضافه می‎شود. در حال حاضر تنها هشت فیلتر برای انتخاب شما وجود دارد. در این مطلب قصد داریم چگونگی استفاده از این فیلترها را آموزش دهیم.

ابتدا حتما ورژن اینستاگرام خود را آپدیت کنید تا فیلترها اضافه شوند. این فیلترها در سراسر جهان قابل استفاده هستند.

فیلتر صورت اینستاگرام

 

برنامه اینستاگرام را باز کنید. دکمه دوربین در بالای صفحه را لمس کنید. این همان دکمه‎ای است که برای لایو گذاشتن هم استفاده می‎شود.

در صفحه دوربین یک دکمه کوچک به شکل لبخند درخشان وجود دارد.

آن را لمس کنید تا فیلترها ظاهر شوند. در پایین صفحه با استفاده از نوار لغزان افقی می‎توانید فیلترها را عوض کنید.

همه‎ی آنها را امتحان و سپس بهترین‎شان را انتخاب کنید. فیترها شامل یک ملکه، چند حیوان معمولی مثل توله سگ و کوالا و یک عینک هستند.
روی فیلتری که میخواهید استفاده کنید ضربه بزنید و سپس دوباره روی دکمه فیلتر صورت ضربه بزنید تا کشوی فیلترها بسته شود.

 

فیلتر صورت اینستاگرام

 

برای گرفتن عکس روی دکمه ضبط ضربه بزنید. همچنین برای گرفتن فیلم دکمه ضبط را بزنید و آن را نگه دارید.
فیلترها هم برای عکس و هم برای فیلم اعمال می‎شوند. این فیلترها برای حالت های normal – boomerang – rewind کار می‎کنند. لازم به ذکر است که امکان استفاده از آن‎ها برای ویدئوهای لایو وجود ندارد.

 

فیلتر صورت اینستاگرام

 

این تنظیمات تمام چیزهایی بود که برای استفاده از فیلترهای صورت نیاز داشتید. اگر برایتان سوال شده است که آیا فیس بوک هم این ویژگی را دارد یا خیر، جواب “بله” است.

این موضوع که فیس و بوک و اینستاگرام ایده‎های جدید را از اسنپ چت کپی می‎کنند بسیار ناامید کننده است. در حال حاضر هیچ فیلتر صورت جدیدی اینستاگرام ندارد که اسنپ چت قبلا ارائه نکرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *