امروز ما دو ابزار جدید را معرفی می کنیم که به شما این امکان را می دهد تا لحظات مورد علاقه خود را از Instagram Stories نگه دارید و با شیوه هایی آنها را به اشتراک بگذارید.
استوری‎ هایلایت، بخش جدیدی از پروفایل شما است که میتوانید بیشتر احساسات خود را از طریق داستانهایی که به اشتراک گذاشته اید، بیان کنید. و برای کمک به شما در ایجاد استوری‎ هایلایت، داستان های شما به صورت خودکار در بایگانی داستان های خصوصی ذخیره می شود، بنابراین شما می توانید به راحتی و درهر زمانی که می خواهید،آنها را دوباره مرور کنید.

استوری‎ هایلایت

استوری‎ هایلایت

 

در طی سال گذشته، داستانهای(stories) اینستاگرام به یک بخش کلیدی از اینستاگرام شما تبدیل شده است – اما راه آسانی برای حفظ داستان های خود به مدت بیش از ۲۴ ساعت وجود نداشت.

اکنون میتوانید با گروه بندی داستانهایی که به صورت Highlights به اشتراک گذاشته اید و آنها را در پروفایل خود تصویر کرده اید، به طور کامل هویت خود را بیان کنید.

Stories Highlights در یک قسمت جدید در پروفایل شما در زیر bio (بیو: زندگینامه) شما ظاهر می شود. برای ایجاد یک Highlight، روی حلقه “جدید” در سمت چپ ضربه بزنید.

از آنجا، شما می توانید هر داستانی از بایگانی خود را انتخاب کنید، یک پوشش برای Highlight خود انتخاب کنید و یک نام به آن بدهید. هنگامی که کار شما انجام شد، Highlight شما به صورت یک دایره در پروفایل شما ظاهر می شود که وقتی یک نفر روی آن ضربه بزند، به عنوان یک داستان مستقل پخش می شود.

Highlight تا زمانی که آنها را حذف نکنید، بر روی پروفایل شما باقی می ماند و به هر اندازه که بخواهید، می توانید highlights در پروفایل خود داشته باشید. برای ویرایش یا حذف highlights ، فقط روی آن highlights  در پروفایل خود ضربه بزنید و نگه دارید.

Story Highlights به شما امکان می دهد تمام ابعاد شخصیتان را نشان دهید و می توانید از تمام مواردی که در گذشته در story خود به اشتراک گذاشته اید، highlight بسازید.

از بهترین لحظات فصل فوتبال در حال انجام، تا تمام استوری هایی  که شما از افراد مورد علاقه تان گرفته اید و علایق و فعالیتهایی که بیشتر برای شما اهمیت دارند همه و همه یک جای بخصوص درست در پروفایل شما دارند.

استوری‎ بایگانی

استوری‎ بایگانی

با گذشت زمان، story های شما زمانی که تاریخشان به انقضا می رسد، به طور خودکار در بایگانی ذخیره می شوند .این باعث می شود که شما بعد ها دوباره از لحظات مورد علاقه خود راحت تر دیدن کنید یا آنها را بصورت یک استوری‎ هایلایت به زندگی باز گردانید.

برای دسترسی به استوری ها در بایگانی خود، روی نمایه ی بایگانی در پروفایل خود ضربه بزنید. از آنجا، شما به راحتی می توانید به پست های بایگانی و بایگانی استوری های جدید خود دست پیدا کنید.

در بایگانی استوری ها، استوری های شما در یک دسته بندی با استوری های اخیر در پایین لیست، ظاهر می شوند. اولین استوری از هر روز، یک نشانگر تاریخ را نشان می دهد که به شما کمک می کند تا با بالا و پایین رفتن در بایگانی خود حرکت کنید.

برای تماشای هر استوری روی آن در بایگانی خود ضربه بزنید. سپس شما می توانید آن را به استوری خود اضافه کنید، آن را به عنوان یک پست به اشتراک بگذارید یا آن را به صورت یک استوری‎ هایلایت در پروفایل خود اضافه کنید.

فقط شما می توانید استوری های بایگانی شده خود را مشاهده کنید، و می توانید هر زمان در تنظیمات پروفایل خود ، بایگانی خودکار را خاموش کنید.هیچ کس دیگری از فالوورهای اینستاگرام شما به این قسمت دسترسی نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stories Highlights و Stories Archive ، از مرکز راهنمایی اینستاگرام دیدن کنید.

One thought on “معرفی استوری‎ هایلایت و استوری‎ بایگانی در اینستاگرام

  1. الناز پيشدادي says:

    سلام چطوری باید هر استوری که میخوام جدا جدا هایلایت بشه
    اخه برای من هرهمه میرن یکجا میخوام جدا جدا باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *