قبل از اینکه فیس بوک اینستاگرام را خریداری کند، این نرم افزار ویژگی های کمی داشت و همچنین برای مدت طولانی فقط برای پلتفرم iOS در دسترس بود.

تا زمانی که مالکیت فیس بوک خیلی از چیزها را در جهت دیگری تغییر داد. از آن زمان، اینستاگرام به آرامی با یک نسخه تحت وب و عملکرد مناسب برای پلتفرم Android و ویندوز راه اندازی شده است.

این برنامه به تازگی یک بروزرسانی کوچک دریافت کرده است که بیشتر آن را محبوب می کند. در این ویژگی کاربران می‎توانند از طریق منوی اشتراک گذاری در هر برنامه‎ای اقدام به اشتراک گذاری در اینستاگرام کنند. قبل از نسخه ۸٫۲ کاربران فقط می‎توانستند از طریق خود برنامه یا عکس و فیلم های درون گالری پست به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری در اینستاگرام

 

برای به اشتراک گذاری یک عکس آن را در هر برنامه‎ای که مد نظرتان است و از ویژگی نمایش و اشتراک گذاری پشتیبانی می‎کند، باز کنید. ولی قبل از آن باید از منوی اکتیویتی ها در تنظیمات موبایل‎تان آن برنامه را فعال کنید. سپس در آن برنامه دکمه share را لمس کنید و برنامه اینستاگرام را انتخاب کنید.

 

اشتراک گذاری در اینستاگرام

اشتراک گذاری در اینستاگرام

 

در ادامه از شما یک عنوان، هشتگ‎ها و موارد دیگر را میخواهد. آنها را پر کنید و پست را به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام این امکان را در iOS با استفاده از برنامه های اکستنشن ایجاد کرده است. آپدیت کردن اینستاگرام باعث اضافه شدن اکستنشن ها به صورت خودکار می‎شود.

اگر از حساب کاربری اینستاگرام خود بازدید کنید می توانید عکس هایی که از طریق برنامه های دیگر به اشتراک گذاشته اید را ببینید که هیچ گونه تفاوتی با بقیه عکس ها ندارند.

 

اشتراک گذاری در اینستاگرام

اشتراک گذاری در اینستاگرام

 

این بروزرسانی ممکن است کوچک به نظر برسد و خیلی از کاربران به دلیل اینکه نمی‎توانند فیلتری موقع اشتراک گذاری روی عکس اعمال کنند، از این ویژگی استفاده ‎نکنند.
ولی با استفاده از این ویژگی اگر بخواهید از دیگر برنامه های ادیتور عکس پست را به اینستاگرام ارسال کنید ممکن است خیلی به درد بخورد.

اضافه شدن ویژگی ارسال مستقیم پست از برنامه های دیگر در آینده توسط توسعه دهندگان و در نهایت کاربران مورد استقبال قرار می‎گیرد.

اگر هنوز نمی‎توانید اینستاگرام را در لیست اشتراک گذاری دیگر برنامه ها مشاهده کنید، مطمئن شوید که که برنامه به آخرین نسخه به روزرسانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *