اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که شبیه هیچ برنامه دیگری نیست. در آغاز هدف اصلی اینستاگرام فقط برای اشتراک گذاری عکس ها بود ولی رفته رفته به یک غول بزرگ و الهام بخش برنامه های دیگر تبدیل شد.

اینستاگرام در خود ابزارها و ویژگی‎های زیادی دارد ولی یک ابزاری که جای خالی اش حس می‎شود Tagdock است. این بزار یک کیبورد شخص ثالث برای کاربران IOS است که همراه با برنامه اینستاگرام کار می‎کند.

قیمت این ابزار $۰٫۹۹ دلار در اپ استور است. با اینکه وارد کردن هشتگ کاری بیش از حد پیچیده نیست، ولی این ابزار هشتگ‎های زیادی را بر اساس موضوع پست به شما پیشنهاد می‎دهد تا بتوانید انتخاب هشتگ را برای خود راحت تر کنید.

در جواب سوال کسانی که می‎گویند چرا هشتگ ها خیلی اهمیت دارند باید گفت: هشتگ ها لایک، مشاهده پست و تعداد کسانی که شما را پیدا می‎کنند را زیاد می‎کند. برای استفاده از این ابزار باید موبایل شما iOS 8 یا بالاتر داشته باشد.

استفاده از Tagdock وقعا آسان است. پس از نصب برنامه، تنظیمات را باز کنید و در قسمت General> Keyboards آن را فعال کنید. این ابزار دسترسی کامل ندارد. پس از فعالسازی دسترسی، اینستاگرام را باز کنید و شروع به نوشتن پست کنید.

 

انتخاب هشتگ با Tagdock

 

وقت آن است که برای اضافه کردن یک عنوان، به صفحه کلید Tagdock بروید و موضوعی که برای توصیف عکس شما نزدیک تر است را انتخاب کنید. در داخل آن یک مجموعه کامل از هشتگ ها را که در زیر موضوع قرار می گیرند پیدا خواهید کرد.

 

انتخاب هشتگ

انتخاب هشتگ

 

اگر شما اغلب پست‎هایتان را با یک هشتگ ارسال می‎کنید، تب هشتگ های محبوب در کیبورد جای گرفته است. استفاده از این تب دسترسی به هشتگ‎ های محبوبتان را سریع تر می‎کند.

شما Tagdock را دوست خواهید داشت زیرا نمیتوانید برای هر پست به دنبال هشتگهای خوب برای نمایش در اینستاگرام بگردید و نمیتوانید همیشه هشتگ درست را انتخاب کنید.

این چیزی است که قیمت این ابزار را بی اهمیت می‎کند. صرف نظر از اینکه چگونه فکر می کنید، Tagdock به یک نیاز واقعی پاسخ می دهد و حتی می تواند به عنوان یک ابزار یادگیری به کار برده شود تا بتوان هشتگ های بعدی را با تجریه بالاتری انتخاب کرد.

 

دانلود Tagdock از اپ استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *