اینستاگرام برخی از عکاسان حرفه‎ای دنیا را در خود جای داده است. اگر شما بتوانید آثاری که هنرمندان به اشتراک می‎گذارند را نگاه کنید، دربین آنها میتوانید آثار هنری فوق العاده ای پیدا کنید.

در حالت کلی کاربران اینستاگرام دو نوع هستند: ۱- کاربرانی که زیاد پست می‎گذارند و فعالیت زیادی دارند ۲- کاربرانی که به ندرت پست می‎گذارند و بیشتر پست‎های دیگران را نگاه می‎کنند.

اگر شما از دسته دوم هستید و فقط از دیدن پست‎های دیگران لذت می‎برید، اپلیکیشن Feeday  برای شما ساخته شده است.

نکاتی درباره اپلیکیشن Feeday 

 

Feeday یک ویجت برای سیستم عامل IOS است که به شما اجازه می‎دهد سه عکس جدید اشتراک گذاری شده را در صفحه نوتیفیکیشن سنتر خود مشاهده کنید. اگر روی یکی از آنها ضربه بزنید، می‎توانید به طور مستقیم آن پست را در اینستاگرام مشاهده کنید.

پس از نصب برنامه Feeday آن را باز کنید و به اکانت اینستاگرم خود متصل کنید. این برنامه به طور خودکار به اینستاگرم وصل نمی‎شود. بنابراین باید از داخل sign in کنید.

هنگامی که حسابتان را متصل میکنید، نوتیفیکیشن سنتر را پایین بکشید و ویجت Feeday را از تب از Today اضافه کنید. پس از اضافه کردن، ویجت به شما سه عکس اخیر جدید در خوراک را نمایش نشان می دهد. روی یکی از آنها ضربه بزنید تا در اینستاگرام آن پست را مشاهده کنید.

 

اپلیکیشن Feeday

اپلیکیشن Feeday

 

 

Feeday رایگان است ولی می‎توانید با نصب نسخه غیررایگان آن بیشتر از ۳ عکس را نمایش دهید. با پرداخت $۰٫۹۹ دلار امکان اضافه کردن جدول های سفارشی برای نمایش عکس در نوتیفیکیشن سنتر فراهم می‎شود.

یک جدول ۳ در ۲ و یک جدول ۳ در ۳٫ ما اصلا توصیه نمی‎کنیم برنامه را به نسخه غیررایگان ارتقا دهید. زیرا این امکانات اضافه بسیار غیرکاربردی هستند.

فعلا تا به امروز متاسفانه برنامه‎ای شبیه Feeday برای کاربران اندروید منتشر نشده است.

ایده برنامه Feeday مطمئنا خوب است و شاید چیزی است که اینستاگرم باید خودش به ویژگی ها اضافه کند.

دانلود Feeday  از اپ استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *