۱۵ ترفند اینستاگرام که باید آنها را بدانید ! (سری دوم)

ترفند اینستاگرام جالب | آموزش تصویری کار با اینستاگرام

با سری دوم از مجموعه ۱۵ ترفند اینستاگرام کاربردی و جالب درخدمت شما هستیم . در این مطلب نیز ۵ ترفند اینستاگرام مهم و کاربردی را به شما آموزش خواهیم داد؛ با اینستا هلپر همراه شوید.

ترفند اینستاگرام شماره ۶ : بی صدا کردن استوری

یکی دیگر از ویژگی های جذابی که به استوری اضافه شد، توانایی بی صدا کردن استوری های کاربرانی که انتخاب میکنید بود. اگر مایل نیستید استوری های یکی از مخاطبانتان را دنبال کنید، این ویژگی به کمک شما می آید. برای بی صدا کردن کاربر، کافیست انگشتتان را روی استوری وی نگه دارید و گزینه Mute user را انتخاب کنید.

 

بی صدا کردن استوری

ترفند اینستاگرام شماره ۷ : مخفی کردن استوری از کاربران

یکی از ویژگی های برجسته ای که اینستاگرام برای استوری معرفی کرد، توانایی مخفی کردن آن ها از کاربران خاص است.اگر کاربرانی وجود دارند که شما را فالو میکنند ولی شما نمیخواهید استوری تان را مشاهده کنند، می توانید از این ویژگی استفاده کنید. برای اینکار به صفحه پروفایل آن کاربر بروید ؛ سپس روی سه نقطه بالا کلیک و گزینه Hide your story را انتخاب کنید.

 

مخفی کردن استوری از کاربران

ترفند اینستاگرام شماره ۸ : مکث در استوری، استوری قبلی و بعدی و نادیده گرفتن دسته جمعی استوری ها

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نمیدانید چطور استوری هایتان را کنترل کنید ، این امر میتواند برای شما مشکل ساز شود. از آنجاییکه اکثر استوری ها دارای چند تصویر هستند، ممکن است برخی از آنها خسته کننده شود و برخی از آنها خیلی جالب باشند و شما بخواهید آنها را با دقت ببینید و بررسی کنید. در چنین شرایطی، ترفندهای ذکر شده مفید هستند. انجام دادن اینکار ها بسیار آسان است. برای نگه داشتن یک استوری انگشتتان را روی آن نگه دارید؛ برای مشاهده استوری قبلی روی لبه سمت چپ و برای مشاهده استوری بعدی روی لبه سمت راست ضربه کوچکی بزنید. در سمت راست استوری ضربه بزنید تا سریع به جلو بروید و با کشیدن انگشت از سمت چپ به سمت راست به پایان استوری ها بروید.

 

ترفند اینستاگرام شماره ۹ : ذخیره استوری های اینستاگرام

اگر شما هم از کاربران اینستاگرام باشید، می دانید که این سرویس به شما اجازه ذخیره استوری ها و یا حتی گرفتن اسکرین شات بدون اطلاع کاربر نمی دهد. با این حال، یک راه حل ساده وجود دارد که شما می توانید برای ذخیره کردن استوری از آن استفاده کنید. برای انجام این کار در دستگاه اندرویدی خود، ابتدا برنامه Story Saver را برای اینستاگرام دانلود کنید و سپس با حساب کاربری خود وارد شوید. میبینید که در این برنامه تمام استوری هایی که در اکانت شما وجود دارند نشان داده میشود و می توانید روی هرکسی که مایل به دانلود آن هستید ، کلیک کنید.

 

ذخیره استوری اینستاگرام

برای دستگاه های iOS، روند کمی متفاوت است. اولا، شما باید برنامه Story Reposter را در iTunes دانلود کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا توسط نام کاربری اینستاگرام خود برای کاربران جستجو کنید و سپس هر استوری را که در پروفایل آن وجود دارد، دانلود کنید.

 

ذخیره استوری اینستاگرام

ترفند اینستاگرام شماره ۱۰ : قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

اینستاگرام همچنین کاربران را قادر می سازد تا در داستان های خود یک لینک قرار دهند که میتواند تبلیغ یک محصول یا یک کانال یا سایت یا هرمورد دیگری باشد. گفتنی است، این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربرانی که بالای ۱۰ هزار فالور دارند فعال میباشد. اگر شما از این دسته کاربران هستید، می توانید لینک را با ضربه زدن بر روی دکمه لینک پس از گرفتن استوری خود اضافه کنید.

 

قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *