۵ ترفند تلگرام کاربردی و مهم

در این پست، ۵ ترفند جالب تلگرام را از مجموعه ۱۵ ترفند برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم از آن استفاده کنید ؛ این مطلب به صورت اختصاصی در سایت اینستا هلپر تهیه شده است .

۱- خاموش کردن اطلاعیه ها برای مخاطبین فردی

همه ما در تلگرام یک نفر را داریم که با ارسال چندین پیام ، ما را آزار می دهد. خوب، تلگرام باعث می شود که جلوگیری از چنین اتفاقی بسیار راحت باشد. فقط چت را باز کنید و روی عکس نمایه مخاطب ضربه بزنید.

خاموش کردن اطلاعیه ها برای مخاطبین فردی

 

حال روی اعلانها ضربه بزنید و مخاطب را برای هر زمان یا همیشه در این حالت قرار دهید. من به طور کلی پیشنهاد میکنم آن را برای همیشه در حالت سکوت قرار دهید !

خاموش کردن اطلاعیه ها برای مخاطبین فردی

 

 

ترفند تلگرام شماره ۲ : تغییر شماره تلفن

یکی از چیزهایی که من در مورد تلگرام دوست دارم این است که این سرویس به من یک راه آسان برای تغییر شماره تلفن من به حساب شخصیم اضافه می کند بدون آنکه همه چت های قبلی من را پاک کند. اگر می خواهید شماره تلفن تلگرام خود را تغییر دهید، بسیار آسان است. ابتدا روی تنظیمات ضربه بزنید و سپس روی شماره تلفن همراه خود ضربه بزنید.

 

در اینجا، تلگرام به شما اطلاعاتی در مورد آنچه در زمان تغییر شماره اتفاق می افتد می دهد. اساسا، تمام پیام های شما به شماره جدید منتقل می شود و شماره جدید شما به صورت خودکار به کلیه مخاطبین تلگرام شما اضافه می شود و مخاطبین مسدود شده را محدود می کند. این راه ساده ای است و میتوانید دوباره شماره جدید خود را با همه افراد به اشتراک بگذارید. برای تغییر شماره، بر روی شماره “تغییر شماره” ضربه بزنید، شماره جدید را وارد کنید و روند را در صفحه خود دنبال کنید.

 

ترفند تلگرام شماره ۳ : از چندین حساب تلگرام استفاده کنید

با آخرین به روز رسانی ها، تلگرام همچنین به کاربران اجازه می دهد تا چندین حساب داشته باشند. این عالی است برای افرادی مانند من که دوست دارند کار خود و حسابهای شخصی جداگانه را حفظ کنند. برای افزودن یک حساب جدید، بر روی پیکان در کنار نام خود ضربه بزنید و روی افزودن حساب کلیک کنید.

پس از انجام این کار، همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که شماره جدید خود را وارد کنید و سپس روند را در صفحه خود دنبال کنید. هنگامی که حساب خود را ایجاد کرده اید، می توانید بین حساب های خود را با کلیک کردن بر روی پیکان پایین و انتخاب حساب مورد نظر حق انتخاب داشته باشید.

 

ترفند تلگرام شماره ۴ :  تم تلگرام سفارشی

واقعیتی که تلگرام به کاربران اجازه می دهد تا تم های سفارشی خود را ایجاد و نصب کنند، لذت استفاده از این سرویس را به ارمغان می آورد. اساسا، شما می توانید ظاهر برنامه تلگرام خود را سفارشی برای خود بسازید . برای ایجاد تم خود به تنظیمات> تم بروید و روی «ایجاد تم جدید» ضربه بزنید. ابتدا یک نام سفارشی از تم خود اضافه کنید و سپس روی OK ضربه بزنید.

 

هنگامی که تم خود را اضافه کرده اید، یک دکمه رنگ جدید را در بالای صفحه ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید و سپس نام عناصر مختلفی را که می توانید ویرایش کنید ببینید و آنهارا تغییر دهید.

 

برای ویرایش رنگ هر عنصر، بر روی آن ضربه بزنید و سپس رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انجام ویرایش، بر روی Save Theme ضربه بزنید ؛ تم سفارشی شما ذخیره و اعمال خواهد شد.

 

اگر شما نمی خواهید بدون هیچ زحمتی به سراغ سفارشی کردن تم خود را بروید و تم جدیدی هم میخواهید به ترفند مقابل دقت کنید. برای انجام این کار، بر روی آیکون جستجو ضربه بزنید و کلمه Themes را جستجو کنید. در نتایج، روی Android Channel Themes ضربه بزنید. کانال لیست تمام موضوعاتی را که مردم ایجاد کرده و به اشتراک میگذارند، نشان میدهد. برای پیدا کردن کانالی که دوست دارید کلیک و جستجو کنید هنگامی که یک تم را که دوست دارید پیدا کردید ، روی نماد دانلود ضربه بزنید. پس از بارگیری آن، دوباره روی آن ضربه بزنید و سپس روی دکمه اعمال ضربه بزنید.

 

در کانال Android Themes channel تم های فراوانی وجود دارد که شما میتوانید از تک تک آنها لذت ببرید !!

 

ترفند تلگرام شماره ۵ :حالت Auto-Night را فعال کنید

اگر مایل به استفاده از تم های تیره تنها در شب هستید به طوری که شما را کور نکند، فعال کردن حالت خودکار شب می تواند شما را بدون هیچ زحمتی نجات دهد. هنگامی که حالت خودکار شب را روشن می کنید، برنامه به طور خودکار به حالت تاریک در زمان برنامه ریزی شده تغییر خواهد کرد. برای فعال کردن حالت اتوماتیک شب به تنظیمات-> تم ها بروید و در حالت Auto-Night Mode ضربه بزنید. در اینجا شما می توانید بین خودکار و برنامه ریزی شده انتخاب کنید.

 

اگر گزینه Scheduled را انتخاب کنید، حالت خودکار شب در یک زمان از پیش تعیین شده که شما می توانید تغییر دهید فعال خواهد شد. اگر حالت اتوماتیک را انتخاب کنید، حالت خودکار شب با توجه به نور محیط شروع می شود. شما می توانید نوار لغزنده را برای انتخاب اینکه در چه میزان نور محیط می خواهید از حالت شبانه شروع کنید را انتخاب کنید.

 

با ترفندهای بیشتر در ادامه مطالب سایت همراه ما باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *