یک فیلتر عکس در اینستاگرام می‎تواند یک عکس خوب بدون هیچگونه مهارت در عکاسی ایجاد کند.

برنامه Layout برای پشتیبانی بیشتر از عکس‎ها و همچنین ابزارهایی برای تنظیم سایه، جهت، روشنایی، کنتراست، اشباع و غیره طراحی شده و کار با آن بسیار وقت‎گیر است.

اگر بیش از چند ثانیه برای نوشتن پست اینستاگرام وقت صرف می‎کنید، احتمالا از بسیاری از ابزارهای دیگر هم استفاده می کنید. این فرایندها می تواند زمان زیادی را صرف کنند که با یکبار نشستن پای موبایل وقت کم می‎آید.

تا قبل از اینکه آپدیت اخیر اینستاگرام منتشر شود، مجبور بودید سریعا پست خود را به اشتراک بگذارید و بسیاری ویرایشها و فیلترها را از دست می‎دادید.
در آپدیت جدید، اینستاگرام ویژگی پیش نویس را اضافه کرد. با استفاده از این ویژگی می‎توان ویرایش‎هایی که روی یک پست انجام داده‎اید را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و بعدا ویرایش های خود را کامل کنید و پست را به اشتراک بگذارید.

در این مطلب قصد داریم نحوه دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام بپردازیم.

دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را باز کنید و شروع به نوشتن یک پست کنید. فیلترها را اضافه کنید، کنتراست را تنظیم کنید و هر کاری که به زیبا شدن پست کمک می‎کند را انجام دهید.

هنگامی که شما در صفحه ویرایش هستید، همیشه یک دکمه برگشت در سمت چپ بالا وجود دارد. برای دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام روی آن ضربه بزنید. سپس از شما خواهد پرسید آیا میخواهید پست خود را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید یا آن را نادیده بگیرید .
گزینه Save Draft را برای ذخیره کردن پست به عنوان پیش نویس ضربه بزنید.

 

دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام

دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام

 

برای ویرایش کردن یک پیش نویس ذخیره شده، به تب دوربین بروید و اجازه دسترسی به کتابخانه عکس هایتان را بدهید. منوی کتابخانه در حال حاضر دارای بخش « Drafts » است.

پیشنویس مورد نظر خود را برای ادامه کار ویرایش انتخاب کنید. یک عنوان اضافه کنید یا تنظیمات بیشتری انجام دهید.  وقتی آماده ارسال شدید، روی « Share » ضربه بزنید.

 

دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام

دخیره پیشنویس عکس در اینستاگرام

 

اگر هنوز مایل نیستید که آن را به اشتراک بگذارید اما میخواهید آخرین تغییرات انجام شده در پیش نویس ذخیره شود، دوباره دکمه برگشت را بزنید.
اینستاگرام این پیش نویس را به آخرین نسخه آن آپدیت می کند.

این ویژگی برای هر دو کاربران iOS و Android در دسترس است. قبل از اینکه آن را امتحان کنید، مطمئن شوید که ورژن اینستاگرام شما به روز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *