اینستاگرام یک ویژگی جدید به نام ریمیکس عکس اضافه کرده است تا پیام های مستقیم شما به دوستانتان را جذاب تر کند.

خبر خوب این است که مشابه ویژگی Snapchat نیست. عکس های ریمیکس در اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا نسبت به عکس هایی که دوستان شما به صورت خصوصی برای شما می فرستند، واکنش نشان دهید.

شما می توانید بی مقدمه یک عکس از خودتان بگیرید و آن را بفرستید. عکس ها به طور کلی دارای ابزار های معمولی هستند؛ متن، استیکر ها، و یک ابزار طراحی با دست.

ریمیکس تصاویر در اینستاگرام

اینستاگرام را باز کنید و روی دکمه موشک کاغذی در بالا سمت راست ضربه بزنید تا به پیام های مستقیم خود(دایرکت) بروید.

یک موضوع مکالمه را انتخاب کنید و روی دکمه پاسخ در کنار یک تصویر یا ویدیو که دوستتان به شما ارسال کرده است، ضربه بزنید.(مانند عکس زیر )

سپس شما به گزینه ی دوربین می روید که با آن می توانید عکس بگیرید و آن را به عنوان یک جواب به پیام، ارسال کنید.

 

ریمیکس تصاویر

 

به این ترتیب پاسخ شما تصویری است . حالت عکسبرداری شامل بومرنگ و سوپر زوم است. اگر روی عکس یا ویدیو ضربه بزنید، نیمه بالای عکس شما را می گیرد.

هنگامی که عکس گرفتید، میتوانید روی آن نقاشی کنید، استیکر و متن اضافه کنید. هنگامی که پاسخ را ارسال می کنید، گزینه ای هست که به شما اجازه می دهد تا دوستانتان مانند شما به عکس پاسخ دهند.

همچنین شما می توانید دوستان خود را محدود کنید تا بتوانند فقط یک بار پاسخ شما را مشاهده کنند.
گزینه ای دارید که به کمک آن می توانید یک عکس زنده بگیرید و یا یک عکس از دوربین خود که آن را در طول ۲۴ ساعت گذشته ذخیره کرده اید، انتخاب کنید.

اگر شما از گزینه های ریمیکس تصاویر برای پاسخ دادن به یک عکس ارسال شده به عنوان استوری خصوصی اینستاگرام استفاده کنید،  این گزینه ها تا حدودی متفاوت می‎باشند.

گزینه ریمیکس عکس فقط در هنگام پاسخ دادن به یک عکس یا ویدیویی که به عنوان پیام مستقیم به شما ارسال شده، در دسترس است.

 

ریمیکس تصاویر

 

به نظر می رسد اینستاگرام می خواهد کاربران خود را بیشتر درگیر چت خصوصی کند و این بار اینستاگرام به بهترین چیز یعنی عکس ها، دامن زده است.

اما سوال اینجاست: آیا این ایده عملی خواهد بود؟ اینستاگرام برای عکس های پر زرق و برق که به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته شده اند، ساخته نشده است.

عکس های خیره کننده و آنهایی که به اندازه کافی خوب هستند، عمومی هستند. بنابراین اینکه عکس های شخصی خصوصی برای این برنامه، چه مزیتی دارد یک علامت سوال است.

شاید این فقط یک راه برای دورنگهداشتن کاربران از Snapchat باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *