فیلترینگ کامنت اینستاگرام

 

رسانه های اجتماعی ویژگی های خوب، بی ارزش و بدی دارند. مردم و ترول‎ها به طور یکسان کامنت های توهین آمیز خود را برای شما می‎گذارند که می تواند روز شما را خراب کند.

اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست و تعداد زیادی کاربر ترول دارد. مشکل آزار و اذیت از طریق کامنت اینستاگرام به بدی توییتر نیست و برای مقابله با نظرات توهین آمیز راه چاره‎ای وجود دارد.

شما می‎توانید نظرات توهین آمیز را در تنظیمات کامنت اینستاگرام بلوک کنید. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به تب پروفایل خود بروید. در بالای صفحه،
روی دکمه چرخ دنده برای رفتن به تنظیمات برنامه ضربه بزنید. 
سپس به پایین صفحه بروید و روی Comments ضربه بزنید.

 

کامنت اینستاگرام

فعال کردن کنترل روی نظرات

اینستاگرام یک فیلتر نظرات توهین آمیز دارد که می توانید آن را از صفحه Comments فعال کنید. این گزینه برای کامنت های توهین آمیز پراستفاده در زبان انگلیسی کار می‎کند.

اگر این ترفند برای شما کار نکرد، دو ابزار دیگر وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا نظرات توهین آمیز را در اینستاگرام مسدود کنید.

فیلترینگ دستی اول: اگر کامنت هایی که مردم برای پست‎های شما می‎گذارند، غیر از زبان انگلیسی باشد می‎توانید از این فیلتر برای اضافه کردن کلمات کلیدی خاص توهین آمیز استفاده کنید.

شما آزادانه اجازه این را دارید که بسیار از کلمات کلیدی توهین آمیز را اضافه کنید فقط آن ها را با کاما از هم جدا کنید.

ابزار دیگری که می توانید استفاده کنید، ابزار کلمات کلیدی پیش فرض است.
این ابزار، کامنت‎های توهین آمیز را براساس نظراتی که گزارش می‎دهید، مشخص می کند. برای کار کردن با این ابزار ابتدا باید نظرات توهین آمیزی که مد نظرتان هست را شناسایی کنید.

برای علامتگذاری یک کامنت به عنوان توهین آمیز، به سمت چپ کامنت ضربه بزنید و دکمه علامت تعجب را انتخاب کنید. سپس از منویی که ظاهر می شود، گزینه « Abusive comment» را انتخاب کنید.
مراقب باشید که گزینه spam را انتخاب نکنید زیرا کامنت مورد نظر شما به لیست کلمات کلیدی پیش فرض اضافه نمی‎شود.

 

کامنت اینستاگرام

 

روش اینستاگرم برای مقابله با سوء استفاده آنلاین شامل یادگیری خودکار است. بدین صورت که هرچه بیشتر محتوای توهین آمیز را شناسایی کنید، اینستاگرم بهتر آن ها را مسدود می‎کند.

یک کاربر به راحتی می تواند کامنت های خود را به عنوان توهین آمیز شناسایی کند و اینستاگرم آنها را از اکانت پنهان می کند.

در نهایت، این اجازه به کاربران داده می‎شود که کامنت گذاری در پست های خود را کاملا غیرفعال کنند یا بعضی از کاربران یا فالوورهای اینستاگرام خود را منع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *