مکان یابی اینستاگرام و پیدا کردن عکس های زیبا در نزدیک خود

قابلیت مکان یابی اینستاگرام همانطور که از لحاظ امنیتی ممکن است شما را دچار مشکل کند اما در عین حال میتواند به شما این امکان را بدهد تا ببینید بقیه مردم در نزدیک شما مشغول به انجام چه کاری هستند و چه عکس هایی میگیرند.

اگر در سفر هستید و میخواهید عکس های زیبا از مکانی که قرار دارید ببینید تنها یک کلیک با این کار فاصله دارید.

برای استفاده از این قابلیت مکان یابی اینستاگرام اگر پیش از اینکار از مکانی که هستید عکس در اینستاگرام بارگذاری کردید و موقعیت مکانی برای آن تعیین کردید ، تنها کافیست روی عکس بزنید و سپس نوشته ی آبی ای که زیر نام کاربری شما وجود دارد(که نشاندهنده موقعیت مکانی شماست) را بزنید تا به تمام عکس هایی که در موقیت فعلی شما در اینستاگرام منتشر شده است ، دست یابید. (مانند تصویر زیر)

مکان یابی اینستاگرام
مکان یابی اینستاگرام

 

اما چنانچه عکسی آپلود نکرده اید برای دستیابی به عکس دیگران در نزدیکی شما در اینستاگرام کافیست به قسمت مکان یابی اینستاگرام بروید برای اینکار در ابتدا به  قسمت سرچ بروید سپس به قسمت Places و روی گزینه Near current location بزنید تا به تمامی عکس های مردم در اینستاگرام دست پیدا کنید.(مانند تصویر زیر)

 

عکس اینستاگرام

همانطور که دیدید تنها با چند راهکار ساده از این پس میتوانید بیشتر از اینستاگرام استفاده کرده و لذت ببرید. این قابلیت همچنین به شما کمک میکند که به راحتی افراد و کاربرانی که نزدیک شما هستند را پیدا کنید و با آنها درباره ی خدمات و یا محصولات خود صحبت کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

درآینده بیشتر درباره جذب مشتری و ترفندهای اینستاگرامی با شما گفتگو خواهیم کرد و روش های نوین و جدیدی را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید به تعداد بالای فالوور و فروش محصولات خود و درنتیجه درآمد بیشتر دست پیدا کنید.

به امید دیدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *