اینستاگرام فیلترهای زیادی دارد و این فیلتر به طرز شگفت انگیزی کار می‎کنند. سه چیز هست که این فیلترها نمی‎توانند انجام دهند؛ متن به یک تصویر اضافه کردن، اضافه کردن فریم و ساخت کالج.

تا به امروز کاربران به استفاده از برنامه‎های دیگر برای ایجاد فیلترهای سفارشی متکی هستند. اینستاگرام یک برنامه تجاری جدید با نام Layout راه اندازی کرده است که اساسا یک برنامه کالج با بیش از هشت پوسته است که می توانید از بین آن‎ها لایوت موردنظرتان را انتخاب کنید.

هیچ فریمی در برنامه Layout وجود ندارد اما می‎توانید فیلترهای mirrored یا flipped را برای ساخت یک عکس بهتر اضافه کنید. این برنامه رایگان است و می‎توانید هم برای IOS و هم برای Android از آن استفاده کنید.

برنامه را باز کنید و یک عکس و یک لایوت را انتخاب کنید و شروع به ویرایش کنید. شما می‎توانید در هر زمان عکس‎تان را با کالج جایگزین کنید و آن را ذخیره یا به اینستاگرام صادر کنید. یکی از فریم‎های داخل عکس را انتخاب کنید تا فریم مورد نظرتان انتخاب شود. هنگامی که هم لایوت و هم عکس را انتخاب کردید، در فریم های مربوطه وارد شوید و به ویرایش آن ادامه دهید.

شما می توانید با انتخاب یک قاب و کشیدن دسته آن به داخل و یا خارج، اندازه یک قاب را در کالج افزایش یا کاهش دهید. در پایین صفحه ویرایش، دکمه هایی برای تغییر حالت یک عکس وجود دارد. دکمه mirror برای آینه کردن افقی یک عکس و دکمه flip برای آینه کردن عمودی عکس است.

 

کالج

کالج

 

پس از ویرایش کردن می‎توانید عکس را در گالری خود ذخیره کنید یا آن را به اینستاگرام صادر کنید. همچنین می‎توانید عکس را در یک برنامه ویرایشگر دیگر بازکنید و فیلترهای بیشتری روی آن اعمال کنید.

به طور کلی برنامه Layout حتی نسبت به برنامه های رایگان دیگر طرح های زیادی ندارد. نرم افزار Frame Swagg طرح بندی های بیشتر و همچنین ویژگی قاب را ارائه می کند اما گزینه های ویرایش در برنامه Layout بسیار منحصر به فرد هستند.

دانلود Layout برای IOS

دانلود Layout برای Android

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *