اضافه کردن گیف به استوری

 

گیف ها هنوز هم در سال ۲۰۱۸ مقتدر هستند. اینستاگرام هم پشتیانی از گیف ها را اضافه کرده است. در حال حاضر امکان گذاشتن گیف‎ها به صورت پست معمولی وجود ندارد. در عوض می‎توانید آنها را به صورت استیکر در استوری‎های خود استفاده کنید.

این گیف‎ها اگر یک عکس در استوری به اشتراک بگذارید، متحرک می‎شوند ولی در ویدئو این طور نیست. در این مطلب قصد داریم نحوه اضافه کردن یک گیف به استوری را آموزش دهیم.

گیف‎ها در اینستاگرام یک ویژگی جدید هستند که توسط Giphy طراحی شده‎اند. شما لازم نیست که برنامه Giphy یا صفحه کلید Giphy را نصب کنید، اما لازم است ورژن اینستاگرام خود را به روز کنید. این به روز رسانی برای اندروید و IOS در سرار جهان در دسترس است.

اینستاگرام را باز کنید و صفحه را به سمت راست بکشید یا نماد دوربین در سمت چپ بالای صفحه را لمس کنید. یک عکس بگیرید یا یکی از موارد اخیر را از گالری دوربین خود انتخاب کنید.

حالا روی دکمه استیکر در بالای صفحه که به شکل صورت خندان است ضربه بزنید. سپس در کشوی باز شده GIF را انتخاب کنید.

 

گیف در اینستاگرام

 

حالا می‎توانید گیف‎های پرطرفدار در Giphy را ببینید یا از طریق نوار جستوجو گیف مورد نظر خود را پیدا کنید. با ضربه زدن روی یکی از آنها می‎توانید به استوری اضافه‎اش کنید. مانند استیکرهای استاتیک می‎توانید گیف را در اطراف حرکت دهید یا سایز آن را تغییر دهید.

پس از شخصی سازی‎ها با زدن دکمه Share می‎توانید استوری را به اشتراک بگذارید یا آن را برای دوستانتان ارسال کنید.

 

گیف در اینستاگرام

 

گیف ها افزودنی های جالبی برای استوری هایتان است. مخصوصا اگر عکستان خیلی جذاب نیست و نمیخواید از ماسک‎های AR استفاده کنید.
گیف‎ها عمدتا برای کاربرانی ساخته شده که ترجیح می دهند فقط عکس در استوری خود به اشتراک بگذارند.

شما هنوز هم می‎توانید از استیکرهای دیگر در استوری خود استفاده کنید یا شاید اضافه کردن گیف و استیکر در کنار هم کار جالبی خلق کند.

بسیاری از برنامه ها و رسانه های اجتماعی دیگر پشتیبانی از گیف ها را به وجود آورده اند، که اکثر آنها از Giphy می آیند و بسیار محبوب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *