کسب و کار اینستاگرام | ۱۰ صفحه اینستاگرام که هر کارآفرینی باید آنرا دنبال کند

در این مقاله، به معرفی ۱۰ سلبریتی که ایده های انگیزشی و جذابی در حوزه کسب و کار ارائه میدهند پرداخته ایم. امیدوارم استفاده کنید. با اینستا هلپر همراه شوید!

 

 

گری وینچوک
گری وینچوک

گری وینچوک

Gary Vaynerchuk, @garyvee

تهیه کننده سریال، نویسنده محبوب با کتاب های پرفروش، سخنران بین المللی و شخصیت پرطرفدار اینترنتی، گری وینچوک یکی از بزرگ ترین رهبران کسب و کار در زمان ما است. شخصیت بی نظیر و بی رحمانه او، او را از نظر فالور هایش بی نظیر ساخته است. با توجه به ۱٫۷ میلیون فالور، گری وینچوک حساب اینستاگرام خود را پر از نقل قول های انگیزشی، فیلم ها و درس ها برای کمک به شما در راه اندازی یک کسب و کار کرده است.

گری وینچوک را فالو کنید

 

 

تونی رابینز
تونی رابینز

تونی رابینز

Tony Robbins, @tonyrobbins

تاجر بین المللی، نویسنده کتاب های پرفروش، تونی رابینز، مربی و مدیر فکری، تلاش می کند تا مردم را به آرزوهایشان برساند. او یکی از مشهورترین چهره های مربیگری فکری و رهبری است و به مردم جهان کمک می کند تا به حداکثر توانایی خود برسند. تونی رابینز را ۱٫۴ میلیون نفر دنبال میکنند، زیرا پیج او این منبع نه تنها منبع نقل قول های الهام بخش و انگیزشی است، بلکه شما میتوانید یک نگاه اجمالی به زندگی شخصی رابینز نیز بیاندازید.

تونی رابینز را فالو کنید

 

 

برن براون
برن براون

برن براون

Brene Brown, @brenebrown

برن براون یک نویسنده علمی و پرمخاطب و یک سخنران عمومی مشهور است  است. او احساسات انسانی را مورد مطالعه قرار می دهد و یکی از محبوب ترین مذاکره کننده های موضوع “قدرت از آسیب پذیری” است. او رهبری خوبی برای افراد شجاع و مصمم است. صفحه اینستاگرام وی ۵۵۴،۰۰۰ فالوور دارد و او برای دنبال کنندگان خود، برخی از چیزهای مورد علاقه اش (مانند غذا، کتاب)، نقل قول های انگیزشی و عکس ها و تصاویر سرگرم کننده که شیوه زندگی متعادل و سالم او را نشان می دهد، به اشتراک می گذارد.

برن براون را فالو کنید

 

 

پیتر ووگو
پیتر ووگو

پیتر ووگو

Peter Voogd, @peterjvoogd

صفحه اینستاگرام نویسنده پیتر ووگو، کارآفرین و نویسنده پرفروشترین کتاب استراتژی برای نقل قولهای الهام بخش در کارآفرینی، پر از نکات و مشاوره های مفید برای رسیدن به رویاهایتان است. با ۶۱۰۰۰ فالوور، پیتر ووگو یک معدن کشف نشده اینستاگرام برای مشاوره های روزمره به شمار می آید.

پیتر ووگو را فالو کنید

 

 

گابوی برنشتاین
گابوی برنشتاین

گابوی برنشتاین

Gabby Bernstein, @gabbybernstein

گابوی برنشتاین، نویسنده، مربی سبک زندگی و سخنران انگیزشی است. او به مردم قدرت عشق ورزیدن و شیوه زندگی متعادل می آموزد. شخصیت شگفت انگیز و مثبت او از طریق انتشار نقل قول های الهام بخش، تصاویر از زندگی شخصی خود، تصاویر منظره آرام و برخی از کتاب های مورد علاقه او را در صفحه اش به چشم میخورد.

گابوی برنشتاین را فالو کنید

 

لوئیس هاوز
لوئیس هاوز

لوئیس هاوز

Lewis Howes, @lewishowes

لوئیس هاوز با استفاده از پادکست های خود جهان را با یک منبع رایگان از پادکست های انگیزشی روبرو می کند – و حساب اینستاگرام وی نزدیک به ۳۲۱،۰۰۰ فاوور دارد. لوئیس هاوز کارآفرین، نویسنده و ورزشکار سابق، استوری های الهام بخش و انگیزشی، نقل قول ها و فیلم های زیبا و آموزنده را برای کمک به شما در دنبال کردن رویاهایتان در صفحه اش به اشتراک میگذارید.

لوئیس هاوز را فالو کنید

 

 

آروین لال
آروین لال

آروین لال

Arvin Lal, @arvinsworld

آروین لال یک کارآفرین و مدیر شرکت بیولوژیکی Shredz است. او پرشور، با انضباط و پر انگیزه است، و از اینستاگرام برای تبلیغ برند خود استفاده می کند و دیگران را به بهترین نحو آموزش می دهد. با بیش از ۸۸۷،۰۰۰ دنبال کننده، آروین لال هر روزه نقل قول های انگیزشی، کارهایی که انجام میدهد و سایر تصاویر جذاب که ضربان قلب شما را بالا میبرذ را به اشتراک میگذارید.

آروین لال را فالو کنید

 

 

کالیب مدیکس
کالیب مدیکس

کالیب مدیکس

Caleb Maddix, @calebmaddix

کالیب مدیکس ۱۵ ساله است و در حال حاضر نویسنده شش کتاب، یک کارآفرین و یک عامل تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی است. اینستاگرام کالیب مدیکس با حدود ۵۰،۰۰۰ دنبال کننده، پر از نقل قول های الهام بخش، فیلم های مفید و استوری های جذاب است.

کالیب مدیکس را فالو کنید

 

 

رارد آدامز
رارد آدامز

رارد آدامز

Gerard Adams, @gerardadams

جرارد آدامز یکی از بنیانگذاران Elite Daily است و مأموریت یافته دیگران را قادر سازد تا موفق شوند. او به دنبال کمک به کارآفرینان مشتاق است و از طریق مجموعه ویدئویی خود، دانش اجتماعی خود و علم کارآفرینی را با دیگر دنبال کنندگانش در سایر نقاط جهان به اشتراک می گذارد. آدامز فیلم ها و نقل قول های انگیزشی خود را با بیش از ۳۰۱،۰۰۰ دنبال کننده اینستاگرم خود به اشتراک می گذارد.

جرارد آدامز را فالو کنید

 

 

سارا بلوکی
سارا بلوکی

سارا بلوکی

Sara Blakely, @sarablakely

سارا بلوکی دارای یک زندگی پر مشغله است و با ۴۷۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام فعالیت می کند. وی دارای شخصیتی فان و جالب است و در پست های اینستاگرام خود نیز نقل قول های کارآفرینی به همراه مطالب سرگرم کننده را قرار داده است.

سارا بلوکی را فالو کنید

 

تهیه و ترجمه اختصاصی توسط اینستا هلپر / علیرضا شاکری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *