آموزش تصویری اتصال اینستاگرام به فیسبوک

در این مطلب از اینستا هلپر ، به شما چگونگی اتصال اینستاگرام و فیس بوک خود با استفاده از برنامه اینستاگرام برای سیستم عامل های آیفون و آندروید و به اصطلاح به یکدیگر لینک یا متصل کردن را می آموزیم . هنگامی که حساب های شما مرتبط هستند، می توانید دوستانی که در فیس بوک خود دارید ، در اینستاگرام نیز دنبال کنید و حتی با استفاده از اینستاگرام به طور همزمان در هر دو حساب اینستاگرم و فیس بوک خود به طور همزمان (“پست دوگانه”) ارسال کنید. لازم است خاطر نشان کنیم اگر چه ارسال پست دوگانه از اینستاگرام به فیسبوک ممکن است ، اما برعکس این قضیه و ارسال از فیسبوک به اینستاگرام امکان ندارد !

برای اتصال اینستاگرام تان به فیسبوک ، به طور خلاصه این مراحل را بایستی انجام دهید :

  1. برنامه اینستاگرام را باز کنید.
  2. روی دکمه پروفایل کلیک کنید.
  3. روی آیکون های ⚙ (آیفون) یا ⋮ (اندروید) کلیک کنید.
  4. روی پیوندهای حساب کلیک کنید.
  5. گزینه فیس بوک را بزنید
  6. آدرس ایمیل و رمز عبور فیس بوک خود را وارد کنید.
  7. روی تأیید ضربه بزنید.

 

۱- برای باز کردن اینستاگرام روی آن ضربه بزنید ؛ اگر به حساب کاربری اینستاگرام خود در دستگاهتان وارد نشده اید، برای دسترسی به تنظیماتِ اینستاگرام باید این کار را انجام دهید.

 

۲- روی دکمه پروفایل بزنید ؛ این آیکون به شکل یک شخص در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش شماست. با کلیک روی آن ، شما وارد تنظیمات حساب خود میشوید.

 

۳- روی ⚙ (آیفون) یا ⋮ (اندروید) کلیک کنید ؛ این قسمت در بالای صفحه سمت راست است و منوی «گزینه ها» را باز می کند.

 

۴- گزینه “ارتباطات حساب” یا همان “Linked Accounts” را لمس کنید ؛ این مورد زیر مجموعه “تنظیمات” است.

 

۵- روی گزینه «فیس بوک» ضربه بزنید ؛ این امر شما را به یک صفحه ورود به فیسبوک هدایت خواهد کرد ؛ توجه داشته باشید که می توانید حساب های Twitter، Tumblr و Flickr خود را از این منو پیوند دهید.

 

۶- آدرس ایمیل و رمز عبور فیس بوک خود را وارد کنید ؛ به این صورت شما در حساب کاربری فیس بوک خود از طریق اینستاگرام وارد خواهید شد.

 

انتخاب کنید که چه کسی می تواند پست های اینستاگرام تان را در فیس بوک مشاهده کند. روی منوی کشویی ضربه بزنید و یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:
عمومی
دوستان
دوستان به جز آشنایان
فقط من
آشنایان

 

۷- روی تأیید بزنید ؛ اگر از شما خواسته شد که اینستاگرام را باز کنید، روی «باز کردن» ضربه بزنید.

گزینه های ارسالی خود را بررسی کنید ؛ شما می توانید حالت “ارسال دو پست همزمان” را فعال کنید و هر پست اینستاگرام تان را در صفحه فیس بوک خود ، با ضربه زدن روی “تایید” تکرار کنید. اگر نمیخواهید مجوز دوگانه را بگذارید، روی “Not now” ضربه بزنید این مورد شما را به منوی تنظیمات اینستاگرام رجوع می دهد.
میتوانید با استفاده از برگه «فیس بوک» در منوی «حسابهای مرتبط»، این گزینه را در هر زمان دوباره ببینید.
شما همچنین می توانید حساب کاربری خود را در فیس بوک از طریق باز کردن منوی حساب های مرتبط شده و با استفاده از گزینه “Unlink” جدا کنید.

One thought on “چگونه اینستاگرام را به فیس بوک وصل کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *